Scribus.cz

SEO PowerSuite


Nakladatelství Packt Publishing slaví 1000 titulů

Nakladatelství Packt Publishing se chystá vydat svoji 1000. knihu. Při té příležitosti můžete získat týdenní přístup do knihovny PacktLib a ebook podle svého výběru zdarma. Stačí se mezi 28. a 30. zářím přihlásit a nebo si zřídit účet na stránkách nakladatelství. Packt Publishing podporuje množství open-source projektů. Celkově už přispěl $400 000 a dalších $30 […]

Slevy na knihy věnované grafice na Packt Publishing

Běhěm dubna na stránkách nakladatelství Packt Publishing probíhá akce Graphic Applications and Libraries Month. Na knihy věnované grafice je poskytována sleva 20 nebo 30 %. Mezi vybranými tituly je i Scribus 1.3.5 Beginner’s Guide, na kterou jsme nedávno publikovali recenzi.

Recenzia knihy Scribus 1.3.5 Beginner’s Guide

Vydavateľstvo Packt Publishing v decembri 2010 vydalo publikáciu o programe Scribus s názvom Scribus 1.3.5 Beginner’s Guide. Bolo dodržané heslo knihy, ktoré je: Menej teórie a viac výsledkov.

Vyšla kniha o Scribusu 1.3.5

Nakladatelství Packt Publishing vydalo dnes knihu Scribus 1.3.5 beginner’s guide (Scribus 1.3.5 – průvodce pro začátečníky). Autorem je francouzský grafik Cedric Gemy. Kromě tištěné verze je možné zakoupit i eBook ve formátu PDF a ePub.